Vabilo na koncerte ob 40. obletnici

PLAKAT

Vpis

VPIS ZA ŠOLSKO LETO 2016/2017

 

KJE IN KDAJ

Sprejemni preizkusi glasbene nadarjenosti za šolsko leto 2016/2017 bodo predvidoma potekali:

  • V prostorih Glasbene šole Vrhnika, Trg Karla Grabeljška 3, Vrhnika:

PETEK, 20. maja 2016 od 16.30 do 18.00
PETEK, 27. maja 2016 od 16.30 do 18.00

  • V prostorih OŠ Horjul – vpis na dislocirani oddelek Horjul

(klavir, harmonika, kljunasta flavta, prečna flavta, violina):
PETEK, 20. maja 2016 od 17.00 do 18.00
PETEK, 27. maja 2016 od 17.00 do 18.00

  • V prostorih Glasbene šole Vrhnika, oddelek Borovnica, Paplerjeva ulica 5, Borovnica

(klavir, harmonika, violina, kljunasta flavta, prečna flavta, klarinet in orgle):
PETEK, 20. maja 2016 od 17.00 do 18.00
PETEK, 27. maja 2016 od 17.00 do 18.00

Seznam sprejetih učencev bo objavljen na oglasni deski in na spletni strani Glasbene šole Vrhnika.

 

PRIPOROČLJIVA STAROST ZA VPIS V PROGRAME:

Predšolska glasbena vzgoja : 5 let
Glasbena pripravnica : 6 let (1. razred OŠ)
Plesna pripravnica: 6 let (1. – 3. razred OŠ)

Balet: od 8 oz. 9 let (od 4. razreda OŠ)
Glasbeni inštrumenti: od 7 let (od 2. razreda OŠ)

 

  • klavir: do 9 let
  • violina do 9 let
  • viola do 13 let
  • violončelo do 9 let
  • kontrabas do 18 let
  • kitara do 10 let
  • harmonika do 9 let
  • kljunasta flavta do 9 let
  • flavta do 12 let
  • oboa do 12 let
  • fagot do 18 let
  • klarinet do 12 let
  • saksofon do 12 let
  • rog do 11 let
  • trobenta do 11 let
  • pozavna do 18 let
  • tuba do 18 let
  • petje do 24 let
  • tolkala do 12 let
  • orgle od 11 do 18 let (predznanje 4 razredov klavirja)
  • balet od 8 do 9 let

 

Prednost pri sprejemu v glasbeno šolo imajo otroci iz šolskega okoliša: občina Vrhnika, Horjul, Borovnica in Log Dragomer.

 

IZPIS MED ŠOLSKIM LETOM

O izpisu med šolskim letom se odloča na podlagi pisne vloge.

Čestitka

Na 45. tekmovanju mladih glasbenikov Republike Slovenije so naši učenci dosegli:

Ivana Rus, klarinet, I.b kategorija: 3. nagrada, zlata plaketa

mentor: Metka Pupis, korepetitor: Kaja Stražar

 

Tia Klemen, saksofon, I.a kategorija: 1. nagrada, zlata plaketa

mentor: Luka Loštrek, korepetitor: Nika Tkalec

 

Živa Celarc, flavta, I.a kategorija: zlata plaketa

Elena Zakrajšek Janevski, flavta, I.b kategorija: srebrna plaketa

Ema Mrzelj, flavta, I.b kategorija: bronasta plaketa

Mentor: Tanja Repe, korepetitor: Nika Tkalec

Gregor Gajič, klavir, I.c kategorija: bronasta plaketa

Lian Pucihar, klavir, I.a kategorija: srebrna plaketa

Jana Stanišić, klavir, I. b kategorija: bronasta plaketa
mentor: Kaja Stražar

Ema Oblak, flavta, II.a kategorija: srebrna plaketa

Mentor: Jasmina Šubic, korepetitor: Olga Zalokar

 

Čestitamo!!!