Dosežki naših učencev

2019

 

Aljaž Malavašič, harmonika, mentor: Miha Plavčak

1. nagrada na mednarodnem tekmovanju Mladi Padovec 2019, Novi Marof, Hrvaška

 

Vid Bogataj, harmonika, mentorica: Marija Vukoja Plavčak

2. nagrada na mednarodnem tekmovanju Mladi Padovec 2019, Novi Marof, Hrvaška

 

Jakob Maklin, violončelo, mentorica: Urša Kržič

1.nagrada in 4. mesto, mednarodno tekmovanje za violončeliste, Praga 2019

 

Aneta Svenšek, violončelo, mentorica: Urša Kržič

1.nagrada in 4. mesto, mednarodno tekmovanje za violončeliste, Praga 2019

 

Luka Maklin, klavir, mentorica: Olga Zalokar

srebrno priznanje, Prvo mednarodno klavirsko tekmovanje Janez Matičič, Ljubljana

zlato priznanje, Ivan Rijavec, Rogaška Slatina

 

Pablo kovač Takahashi, klavir, mentorica: Kaja Stražar

zlato priznanje, Ivan Rijavec, Rogaška Slatina

uvrstitev na državno tekmovanje, 22. predtekmovanje mladih glasbenikov TEMSIG 2019

3. nagrada, zlata plaketa, 48.  tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2019

 

Iza zrnec, flavta, mentorica: Tanja Repe Horvat

uvrstitev na državno tekmovanje, 22. predtekmovanje mladih glasbenikov TEMSIG 2019

2. nagrada, zlata plaketa, 48.  tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2019

 

Živa Celarc, flavta, mentorica: Tanja Repe Horvat

uvrstitev na državno tekmovanje, 22. predtekmovanje mladih glasbenikov TEMSIG 2019

srebrna plaketa, 48.  tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2019

 

Peter Grdadolnik, petje, mentor, Matija Cergolj

uvrstitev na državno tekmovanje, 22. predtekmovanje mladih glasbenikov TEMSIG 2019

zlata plaketa, 48.  tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2019

 

Jakob Grom, fagot, mentor, Milan Nikolić

uvrstitev na državno tekmovanje, 22. predtekmovanje mladih glasbenikov TEMSIG 2019

3. nagrada, srebrna plaketa, 48.  tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2019

 

Katarina Verbič, fagot, mentor, Milan Nikolić

uvrstitev na državno tekmovanje, 22. predtekmovanje mladih glasbenikov TEMSIG 2019

2. nagrada, srebrna plaketa, 48.  tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2019

 

Vita Rus, fagot, mentor, Milan Nikolić

uvrstitev na državno tekmovanje, 22. predtekmovanje mladih glasbenikov TEMSIG 2019

3. nagrada, srebrna plaketa, 48.  tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2019

 

Nace Moritoki Škof, saksofon, mentorica, Zala Kejžar

uvrstitev na državno tekmovanje, 22. predtekmovanje mladih glasbenikov TEMSIG 2019

srebrna plaketa, 48.  tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2019

 

Pia Nahtigal, klavir, mentorica: Nika Tkalec

priznanje za udeležbo, 22. predtekmovanje mladih glasbenikov TEMSIG 2019

 

 

 

2018

 

Ema Oblak, flavta, mentorica: Jasmina Šubic

srebrno priznanje, Festival EMONA 2018

srebrno priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

 

Ivana Rus, klarinet, mentorica: Metka Pupis

zlato priznanje, 2. nagrada, Festival EMONA 2018

 

Ema Mrzelj, flavta, mentorica: Tanja Repe Horvat

srebrno priznanje, Festival EMONA 2018

 

Živa Celarc, flavta, mentorica: Tanja Repe Horvat

srebrno priznanje, Festival EMONA 2018

zlato priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

 

Elena Zakrajšek Janevski, flavta, mentorica: Tanja Repe Horvat

srebrno priznanje, Festival EMONA 2018

Nace Moritoki Škof, saksofon, mentorica: Zala Kejžar

srebrno priznanje, Festival EMONA 2018

bronasto priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

Ela Justin, saksofon, mentorica: Zala Kejžar

zlato priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

 

Teodor Primožič, saksofon, mentorica: Zala Kejžar

srebrno priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

 

Neža Cukjati, saksofon, mentorica: Zala Kejžar

srebrno priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

 

Ajda Gutnik, violina, mentorica: Nastja Cajhen Rode

udeležba na državno tekmovanje, 21. regijsko tekmovanje TEMSIG 2018

1.nagrada,  zlata plaketa, 47. tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2018

1.nagrada in prvo mesto, nagrada za virtuozno izvedeno skladbo, 13. mednarodno tekmovanje Ars nova v Trstu

 

Manja Trček, violina, mentorica: Nina Demšar

udeležba na državno tekmovanje, 21. regijsko tekmovanje TEMSIG 2018

zlata plaketa, 47. tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2018

Zlato priznanje, Mednarodno tekmovanje Tartini 2018, Piran, Slovenija

 

Vita Blažič, violina, mentorica: Nastja Cajhen Rode

udeležba na državno tekmovanje, 21. regijsko tekmovanje TEMSIG 2018

srebrna plaketa, 47. tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2018

1.nagrada in 1. mesto (100 točk), Fantast 2018, Bečej, Srbija

1.nagrada in 2. mesto, 13. mednarodno tekmovanje Ars nova v Trstu

 

Ajda Jelovšek, violončelo, mentorica: Urša Kržič

udeležba na državno tekmovanje, 21. regijsko tekmovanje TEMSIG 2018

zlata plaketa, 47. tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2018

zlato priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

 

Eva Mivšek, violončelo, mentorica: Urša Kržič

udeležba na državno tekmovanje, 21. regijsko tekmovanje TEMSIG 2018

srebrna plaketa, 47. tekmovanje mladih glasbenikov R. Slovenije TEMSIG 2018

3. mesto in zlato priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

 

Jakob Maklin, violončelo, mentorica: Urša Kržič

1. mesto in zlato priznanje SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

 

Marko Dolanec, kontrabas, mentor: Miloš Jovanić

priznanje za udeležbo, 21. regijsko tekmovanje TEMSIG 2018

 

Iva Mrak, violina, mentorica: Urška Trček Lenarčič

srebrno priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

 

Domen Mulej, harmonika, mentor: Dejan Mesec

srebrno priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

1.nagrada na 43. mednarodnem tekmovanju harmonikarjev v Puli, Hrvaška

 

Tinkara Zupan, harmonika, mentor: Dejan Mesec

zlato priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

2. nagrada na 43. mednarodnem tekmovanju harmonikarjev v Puli, Hrvaška

 

Pia Nahtigal, klavir, mentorica: Nika tkalec

srebrno priznanje, SVIREL mednarodno tekmovanje 2018

 

Lana Fabiani, klavir, mentorica: Kaja Stražar

Zlato priznanje, Regijsko tekmovanje mladih pianistov Primorske 2018

 

Luka Kovač Takahashi, klavir, mentorica: Kaja Stražar

Zlato priznanje, Regijsko tekmovanje mladih pianistov Primorske 2018

 

Pablo kovač Takahashi, klavir, mentorica: Kaja Stražar

2. nagrada in zlato priznanje, Regijsko tekmovanje mladih pianistov Primorske 2018

Priznanje za najbolj muzikalnega tekmovalca, Regijsko tekmovanje mladih pianistov Primorske 2018

 

Tina Mahnič, klavir, mentorica: Dominika Naveršnik

zlato priznanje, Regijsko tekmovanje mladih pianistov Primorske 2018

 

Aljaž Malavašič, harmonika, mentor: Miha Plavčak

1.nagrada, Mednarodno tekmovanje harmonikarjev v Murski Soboti

2. nagrada na 43. Mednarodnem tekmovanju harmonikarjev v Puli, Hrvaška

 

Tim Gorenc, harmonika, mentor: Dejan Mesec

  1. nagrada, Mednarodno tekmovanje harmonikarjev v Murski Soboti

 

Ava Mesec, violina, mentorica: Nastja Cajhen Rode

1.nagrada in 2. mesto (99,33 točk), Fantast 2018, Bečej, Srbija

 

Ana Debevec, violina, mentorica: Nastja Cajhen Rode

1.nagrada in 2. mesto (99 točk), Fantast 2018, Bečej, Srbija

 

Katja Trček, violina, mentorica: Nina Demšar

Zlato priznanje, Mednarodno tekmovanje Tartini 2018, Piran, Slovenija

 

Veronika Smrtnik, klavir, mentorica: Kaja Stražar

Srebrno priznanje, Mednarodno tekmovanje Tartini 2018, Piran, Slovenija

 

Aneta Svenšek, violončelo, mentorica: Urša Kržič

1.nagrada in 3. mesto (97 točk), Fantast 2018, Bečej, Srbija

 

Ana Biček, violončelo, I. nagrada (96 točk in četrto mesto).

1.nagrada in 4. mesto (96 točk), Fantast 2018, Bečej, Srbija

 

Uspešno opravljen sprejemni izpit na KGBL

 

Elena Zakrajšek Janevski, flavta, mentorica: Tanja Repe Horvat

Ivana Rus, klarinet, Mentorica: Metka Pupis

Tinkara Zupan, harmonika, mentor: Dejan Mesec

Ajda Kuntarič, saksofon, mentorica: Zala Kejžar

 

Uspešno opravljen sprejemni izpit na Akademiji za glasbo v Ljubljani

 

Vid Čadež,  pedagoški oddelek

Peter Grdadolnik, pedagoški oddelek

 

2017

 

Vita Zupančič in Mirjam Koprivec, klavirski duo, mentorica: Olga Zalokar

zlato priznanje, 20. regijsko tekmovanje okolice Ljubljane in Zasavja

 

Ana Grašič, trobenta, mentor Matjaž Kajzer

srebrno priznanje, 20. regijsko tekmovanje okolice Ljubljane in Zasavja

 

Anže Trček, trobenta, mentor Matjaž Kajzer

zlato priznanje, 20. regijsko tekmovanje okolice Ljubljane in Zasavja

bronasta plaketa, 46. državno tekmovanje TEMSIG

 

 

Domen Mulej, harmonika, mentor: Dejan Mesec

zlato priznanje, 20. regijsko tekmovanje okolice Ljubljane in Zasavja

srebrno plaketa, 46. državno tekmovanje TEMSIG in posebno priznanje za najbolj obetavnega tekmovalca v najnižji kategoriji.

 

Tinkara Zupan, harmonika, mentor: Dejan Mesec

zlato priznanje, 20. regijsko tekmovanje okolice Ljubljane in Zasavja

zlato plaketa, 46. državno tekmovanje TEMSIG in

1.nagrada, 46. državno tekmovanje TEMSIG

  1. nagrada, 42. srečanje harmonikarjev v Puli, Hrvaška

 

Tim Gorenc, harmonika, mentor: Dejan Mesec

zlato priznanje, 20. regijsko tekmovanje okolice Ljubljane in Zasavja

srebrno plaketa, 46. državno tekmovanje TEMSIG

 

Miha Trček, harmonika, mentor: Miha Plavčak

zlato priznanje, 20. regijsko tekmovanje okolice Ljubljane in Zasavja

srebrno plaketa, 46. državno tekmovanje TEMSIG

 

Aljaž Malavašič, harmonika, mentor: Miha Plavčak

zlato priznanje, 20. regijsko tekmovanje okolice Ljubljane in Zasavja

srebrno plaketa, 46. državno tekmovanje TEMSIG

III. nagrada, 42. srečanje harmonikarjev Pula, Hrvaška

 

Job Jerala, harmonika, mentorica: Marija Vukoja Plavčak

III. nagrada, 42. mednarodnem tekmovanju harmonikarjev v Pulju, Hrvaška

 

Magdalena Grdadolnik, harmonika,  mentorica: Marija Vukoja Plavčak

  1. nagrada, 4. Mednarodnem tekmovanju za harmonikarje “Ivan Rijavec, Slovenj Gradec
  2. nagrada, 42. srečanje harmonikarjev Pula, Hrvaška

 

Manja Trček, violina, mentorica: Nina Demšar

2. mesto in zlato priznanje, Regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Primorske

  1. nagrada, 2. mesto in doseženih 100 točk na mednarodnem tekmovanju Stringfest 2017, Sremska Mitrovica, Srbija

Sophia Logar, violina, mentorica: Nina Demšar

1.mesto in zlato priznanje Regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Primorske

 

Sara Grdadolnik, violina, mentorica: Nina Demšar

zlato priznanje, Regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Primorske

 

Iva Mrak, violina, mentor: Aleksander Jovetić

srebrno priznanje, Regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Primorske

 

Ema Brlan, violina, mentorica: Nastja Cajhen Rode

  1. mesto in zlato priznanje, Regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Primorske

Prva nagrada, 100 točk, 1. mesto, Mednarodno tekmovanje Fantast 2017, Bečej, Srbija

 

Vita Blažič, violina, mentorica: Nastja Cajhen Rode

Prva nagrada, 2. mesto, Mednarodno tekmovanje Fantast 2017, Bečej, Srbija

 

Ajda Gutnik, violina, mentorica: Nastja Cajhen Rode

Prva nagrada, 100 točk, 1. mesto, Mednarodno tekmovanje Fantast 2017, Bečej, Srbija

 

Ajda Jelovšek, violončelo, mentor: Zoran Bičanin

srebrno priznanje, 9. mednarodno tekmovanje SVIREL

 

Eva Mivše, violončelo, mentor: Zoran Bičanin

zlato priznanje, 9. mednarodno tekmovanje SVIREL

tretje mesto, 9. mednarodno tekmovanje SVIREL

 

Neža Cukjati, saksofon, mentorica: Zala Kejžar

srebrno priznanje, 4. mednarodno tekmovanje SVIREL

 

Teodor Primožič, saksofon, mentorica: Zala Kejžar

srebrno priznanje, 9. mednarodno tekmovanje SVIREL

 

Petra Kogovšek, flavta, mentorica: Nataša Puconja

zlato priznanje, 9. mednarodno tekmovanje SVIREL

 

Stela Muha, flavta, mentorica: Nataša Puconja

zlato priznanje 9. mednarodno tekmovanje SVIREL

 

Trio, dve flavti in klavir

  1. mesto in  zlato priznanje Ema Mrzelj, flavta; Elena Zakrajšek Janevski, flavta; Vita Loti Rep, klavir, mentorica: Tanja Repe; 9. mednarodno tekmovanje SVIREL

 

Pia Nahtigal,  klavir, mentorica Nika Tkalec

III. nagrada Mednarodno tekmovanje pianistov v Varaždinu, Hrvaška

Veronika Smrtnik, klavir, mentorica Katarina Lotrič

III. nagrada Mednarodno tekmovanje pianistov v Varaždinu, Hrvaška

Pablo Kovač Takahashi, klavir, mentorica Katarina Lotrič

III. nagrada Mednarodno tekmovanje pianistov v Varaždinu, Hrvaška

 

Uspešno opravljen sprejemni izpit na KGBL

Zala Rus, saksofon, mentorica: Zala Kejžar

Jan Jelovšek, jazz kitara, mentor: Amel Ramić

Inti Pucihar, tolkala, (pri nas obiskoval le NOG)

Na Mednarodnem tekmovanju harmonikarjev v Beltincih 2016 so naši učenci dosegli odlične rezultate:

Tinkara Zupan, harmonika: II. nagrada, mentor: Dejan Mesec

Pia Demšar, harmonika: II. nagrada, mentorica: Marija Vukoja Plavčak

Tim Ravnik, diatonična harmonika: II. nagrada, mentor: Miha Plavčak

Martin Novak, diatonična harmonika: III. nagrada, mentor: Miha Plavčak

Čestitamo!

8. mednarodno tekmovanje Svirel, grad Dobrovo

april 2016

Živa Celarc, flavta: 100 točk, zlato priznanje
mentor: Tanja Repe, korepetitor: Nika Tkalec

Stela Muha, flavta: srebrno priznanje
Vita Škof, flavta: srebrno priznanje
Petra Kogovšek, flavta: srebrno priznanje
mentor: Nataša Puconja, korepetitor: Ilonka Pucihar

Eva Mivšek, violončelo: zlato priznanje

Talita Demšar, violončelo: srebrno priznanje

Ajda Jelovšek, violončelo: zlato priznanje

mentor: Urša Kržič, korepetitor: Olga Zalokar

 

45. državno tekmovanje mladih glasbenikov republike Slovenije

marec 2016

Ivana Rus, klarinet: 3. nagrada, zlata plaketa

mentor: Metka Pupis, korepetitor: Kaja Stražar

Tia Klemen, saksofon: 1. nagrada, zlata plaketa

mentor: Luka Loštrek, korepetitor: Nika Tkalec

Živa Celarc, flavta: zlata plaketa

Elena Zakrajšek Janevski, flavta: srebrna plaketa

Ema Mrzelj, flavta: bronasta plaketa

mentor: Tanja Repe: Nika Tkalec

Gregor Gajič, klavir: bronasta plaketa

Lian Pucihar, klavir: srebrna plaketa

Jana Stanišić, klavir: bronasta plaketa
mentor: Kaja Stražar

Ema Oblak, flavta: srebrna plaketa

mentor: Jasmina Šubic, korepetitor: Olga Zalokar

 

 

19. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov iz okolice Ljubljane in Zasavja

februar 2016

Jana Stanišić, klavir: 1. mesto, zlato priznanje 

Lian Pucihar, klavir: 1. mesto, zlato priznanje 

Gregor Gajič, klavir: 2. mesto, zlato priznanje

Liza Hladnik,klavir: 2. mesto, srebrno priznanje

Veronika Smrtnik, klavir: bronasto priznanje

mentor: Kaja Stražar

Gregor Kržmanc, klavir: srebrno priznanje

mentor: Nika Tkalec

Mirjam Koprivec, klavir: srebrno priznanje

Vita Zupančič, klavir: bronasto priznanje

mentor: Olga Zalokar

Tia Klemen, saksofon: 1. mesto , zlato priznanje

in Posebno priznanje za najbolj obetavno tekmovalko v najnižji kategoriji tekmovanja.

mentor: Luka Loštrek, korepetitor: Nika Tkalec

Ivana Rus, klarinet: 1. mesto, zlato priznanje 

mentor: Metka Pupis, korepetitor: Kaja Stražar  

Ema Oblak, flavta: zlato priznanje

mentor: Jasmina Šubic, korepetitor: Olga Zalokar

Živa Celarc, flavta: 2. mesto, zlato priznanje

Ema Mrzelj, flavta: 1. mesto, zlato priznanje

Elena Zakrajšek, flavta: 2. mesto, zlato priznanje

mentor: Tanja Repe, korepetitor: Nika Tkalec

 

3. mednarodno tekmovanje mladih pihalcev EMONA 2015, Ljubljana

november 2015

Ivana Rus, klarinet: Zlata plaketa

mentor: Metka Pupis, korepetitor: Kaja Stražar

 

5. koroško klavirsko tekmovanje 2015, Radlje ob Dravi

maj 2015

Pia Nahtigal, klavir: Srebrna nagrada

mentor: Nika Tkalec

Saša Trček, klavir: Bronasta nagrada

mentor: Nika Tkalec

 

11. mednarodno tekmovanje harmonikarjev, Beltinci

maj 2015

Tinkara Zupan, harmonika: III. nagrada

mentor: Dejan Mesec

Martin Novak, diatonična harmonika: III. nagrada

mentor: Dejan Kušer

Lucija Novak, diatonična harmonika: II. nagrada

mentor: Dejan Kušer

Tim Ravnik, diatonična harmonika: II. nagrada

mentor: Dejan Kušer

 

 

Mednarodno tekmovanje “Stringfest” 2015, Sremska Mitrovica, Republika Srbska

maj 2015

Ajda Gutnik, violina: I. nagrada, 3. mesto

mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar

Klavdija Zalokar, violina: I. nagrada, 2. mesto

mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar

Ema Brlan, violina: I. nagrada, 1. mesto, 100 točk

mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Kaja Stražar

Sara Mivšek, violina: I. nagrada, 5. mesto

mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Kaja Stražar

Urška Gutnik, violina: I. nagrada, 3. mesto

mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Kaja Stražar

Eva Mivšek, violončelo: I. nagrada, 1. mesto

mentor: Urša Kržič, korepetitor: Nika Tkalec

Ajda Jelovšek, violončelo: II. nagrada

mentor: Urša Kržič, korepetitor: Nika Tkalec

 

 

 

40. mednarodno tekmovanje harmonikarjev 2015, Pula, Hrvaška

april 2015

Miha Trček, harmonika: srebrno priznanje, 88 točk

mentor: Miha Plavčak

 

Primorsko tekmovanje mladih pianistov 2015

april 2015

Jana Stanišić, klavir: 2. nagrada, zlato priznanje

mentor: Kaja Stražar

Veronika Smrtnik, klavir: zlato priznanje

mentor: Kaja Stražar

Liza Hladnik, klavir: srebrno priznanje

mentor: Kaja Stražar

 

7. mednarodno glasbeno tekmovanje SVIREL

marec 2015

Tinkara Zupan, harmonika: zlato priznanje, 95 točk

mentor: Dejan Mesec

Erazem jazbinšek, kitara: srebrno priznanje, 90 točk

mentor: Amel Ramić

Tia Klemen, saksofon: zlato priznanje, 97 točk

mentor: Zala Kejžar, korepetitor: Nika Tkalec

Anže Trček, trobenta: Srebrno priznanje, 94 točk

mentor: Matjaž Kajzer, korepetitor: Urša Vlašič

 

44. tekmovanje mladih glasbenikov republike Slovenije

marec 2015

Luka Švigelj, solfeggio: bronasto priznanje

mentor: Patricija Pečar Kumar

Eva Mivšek, violončelo: zlato priznanje

mentor: Urša Kržič, korepetitor: Nika Tkalec

Klavdija Zalokar, violina: zlato priznanje

mentor:Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar

Ema Brlan, violina: zlato priznanje

mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor:Kaja Stražar

Urška Gutnik, violina: srebrno priznanje

mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Kaja Stražar

Ivan Šraj, kitara: bronasto priznanje

mentor: Vesna Soban

Erazem Jazbinšek, kitara: bronasto priznanje, 89 točk

mentor: Amel Ramić

 

Mednarodno tekmovanje Davorin jenko, Beograd, Srbija

Marec 2015

Ivana Rus, klarinet: 1. mesto, 1. nagrada, 99 točk

mentor: Metka Pupis, korepetitor: Kaja Stražar

 

18. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov okolice Ljubljane in Zasavja

Februar 2015

Petar Domić, solfeggio: srebrno priznanje

mentor: Patricija Pečar Kumar

Eva Mivšek, violončelo: zlato priznanje

mentor: Urša Kržič, korepetitor: Nika Tkalec

Erazem Jazbinšek, kitara: zlato priznanje

mentor: Amel Ramić

Ivan Šraj, kitara: zlato priznanje

mentor: Vesna Soban

Klavdija Zalokar, violina: zlato priznanje, 93 točk

mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar

Ema Brlan, violina: zlato priznanje, 95 točk

mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Kaja Stražar

Urška Gutnik, violina: zlato priznanje, 99 točk

mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Kaja Stražar

 

9. mednarodno tekmovanje za nagrado Avsenik, Begunje na Gorenjskem

Januar 2015

Tim Ravnik, diatonična harmonika: srebrno priznanje

mentor: Dejan Kušer

 

4. mednarodno koroško klavirsko tekmovanje, Radlje ob Dravi

Maj 2014

Gregor Kržmanc, klavir: srebrna nagrada
mentor: Nika Tkalec
Urban Gostiša, klavir: bronasta nagrada
mentor: Kaja Stražar

Mednarodno glasbeno tekmovanje “Fantast 2014”, Bečej, Srbija
Maj 2014

Ema Brlan, violina: 1. nagrada
mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Kaja Stražar
Urška Gutnik, violina: 1. nagrada, 1. mesto, 100 točk
mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Kaja Stražar

10. mednarodno tekmovanje harmonikarjev, Beltinci
Maj 2014

Tinkara Zupan, harmonika: Zlato priznanje, 1. nagrada
mentor: Dejan Mesec
Jan Bešlagič, harmonika: Srebrno priznanje
mentor: Dejan Mesec

43. državno tekmovanje mladih glasbenikov RS;
Marec 2014

Pia Demšar, harmonika: Srebrna plaketa
mentor: Miha Plavčak
Tinkara Zupan, harmonika: Srebrna plaketa
mentor: Dejan Mesec
Inti Pucihar, tolkala:
Zlata plaketa,
mentor: Nastja Jerman, korepetitor: Jaka Pucihar
Štefan Čepon, evfonij:
Zlata plaketa, 3. nagrada
mentor: Simon Tomažič, korepetitor: Nika Tkalec

17. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov okolice Ljubljane in Zasavja
Februar 2014

Štefan Čepon, evfonij: Zlato priznanje
mentor: Simon Tomažič, korepetitor: Nika Tkalec
Tinkara Zupan, harmonika: Zlato priznanje
mentor: Dejan Mesec
Pia Demšar, harmonika: Zlato priznanje
mentor: Miha Plavčak
Mark Ravnik, trobenta: Srebrno priznanje
mentor: Jože Jerina, korepetitor: Urša Vlašič
Inti Pucihar, tolkala: Zlato priznanje
mentor: Nastja Jerman, korepetitor: Jaka Pucihar

1. mednarodno tekmovanje violinistov Tartini, Piran
December 2013

Ema Brlan, violina: 2. nagrada
mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar
Klavdija Zalokar, violina: 2. nagrada
mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar

Tekmovanje Ars Nova International Music Competition, Trst, Italija
November 2013

Ema Brlan, violina: 3. mesto, 2. nagrada
mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar
Urška Gutnik, violina: 2. nagrada
mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Kaja Stražar
Klavdija Zalokar, violina: 3. nagrada
mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar

6. mednarodno tekmovanje Anton Eberst, Novi sad, Srbija

November 2013

Rahela Rus, flavta: 3. nagrada

mentor: Nataša Puconja, korepetitor: Urša Vlašič

11. mednarodno tekmovanje godalcev “Stringfest 2013”; Sremska Mitrovica, Srbija
Maj 2013

Klavdija Zalokar, violina: Srebrno priznanje
mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar
Ema Brlan, violina: Zlato priznanje
mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar
Urška Gutnik, violina: Zlato priznanje
mentor: Nastja Cajhen Rode, korepetitor: Olga Zalokar

 

Koroško klavirsko tekmovanje 2013; Radlje ob Dravi

Maj 2013

Jan Nagode in Erik Tominec, klavirski duo: Srebrno priznanje
mentor: Ilonka Pucihar

 

9. mednarodno tekmovanje harmonikarjev 2013; Beltinci

Maj 2013

Tim Ravnik, harmonika: 2. nagrada
mentor: Anton Pucihar
Duo Matic&Peter
Matic Rot, Peter Urh: 2. nagrada
mentor: Dejan Mesec
Kvartet harmonik
Patricija Koprivec, Marjetka Švigelj, Ana Gabrovšek, Alja Primožič: 3. nagrada
mentor: Vili Ošlaj

Regijsko tekmovanje mladih harmonikarjev primorske 2013; Koper

April 2013

Tinkara Zupan, harmonika: Zlato priznanje
mentor: Dejan Mesec
Eva Torkar, harmonika: Zlato priznanje
mentor: Dejan Mesec
Duo Matic&Peter:
Matic Rot, Peter Urh
: Zlato priznanje
mentor: Dejan Mesec
Kvartet harmonik:
Patricia Koprivec, Marjetka Švigelj, Ana Gabrovšek, Alja Primožič:
Zlato priznanje
mentor: Vili Ošlaj

Mednarodni festival “Helikon”; Hengelo, Nizozemska

April 2013

Simfonični orkester: 1. mesto
Dirigent: Jaka Jerina

Mednarodno tekmovanje SVIREL 2013; Štanjel
April 2013

Trio Rupnik:
Manca-violina, Nejc-violončelo, Anže-klavir:

Zlato priznanje, 97 točk

Mentor: Urša Kržič

42. državno tekmovanje mladih glasbenikov republike Slovenije

Marec 2013

Zala Gvardjančič, flavta: Zlata plaketa

Mentor: Tanja Repe, korepetitor: Nika Tkalec

Anže Rupnik, klavir: Srebrna plaketa

Mentor: Vladimir Mlinarić

Tjaša Rus, petje: Priznanje za udeležbo

Mentor: Nadica Grozdanova Panić, korepetitor: Dominika Naveršnik

Jana Ravnikar, petje: Priznanje za udeležbo
Mentor: Nadica Grozdanova Panić, korepetitor: Dominika Naveršnik

16. Regijsko tekmovanje mladih glasbenikov okolice Ljubljane in Zasavja; Vrhnika, Cerknica, Trbovlje

Februar 2013

Zala Gvardjančič, flavta: Zlato priznanje, priznanje za najbolje izvedeno obvezno skladbo
Mentor: Tanja Repe, korepetitor: Nika Tkalec
Ajda Kuntarič, saksofon: Srebrno priznanje,
Mentor: Zala Kejžar, korepetitor: Nika Tkalec
Ana Leben, petje: Bronasto priznanje,
Mentor: Nadiča Grozdanova Panić, korepetitor: Dominika Naveršnik
Urban Gostiša, klavir: Zlato priznanje,
Mentor: Tatjana Šporar Bratuž
Anže Rupnik, klavir: Zlato priznanje,
Mentor: Vladimir Mlinarić