Spoštovani obiskovalci,
s polno hišo glasbe tudi na zadnji šolski dan smo zaključili šolsko leto 2025/26. Iskrena hvala vsem, ki ste s svojimi dragocenimi aplavzi na najlepši način spodbujali mlade glasbenike in baletke k rasti, vztrajanju, ustvarjanju in nam pomagali uspešno obeležiti okrogli 50. jubilej.
Glasbeno šolo bomo za naslednje štiri dni zaprli. Naslednji teden, od 29. 6. do 3. 7. pa se lahko znova oglasite v tajništvu in prevzamete svoja spričevala med 8. in 14. uro.
Lep pozdrav do 1. septembra!